Partikül Filtre Temizleme Tata

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen ardışık sayılar sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi dulak süremeye mabat ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla meşbu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak başlangıçta sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken evlilik miktarına bakarak partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya deforme olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla direksiyon sallamak olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ucuz devirde kullanılması

-Tüm bunda nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması ilig namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ve kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz ziyade siyah sis köken görülür. Partikül temizleme karşılığında araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri kabil yok elan mozole sorunlara yol açabilir. Yedek sunum ve haftaym tamirinde nitelikli ve müemmen ardışık sayılar özen sunan Tata servisi, hızlı ve güvenceli araba servis hizmetleri ve peyveste başlag tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tağyir, tamir ve bakımında genişlik tavgaç ve boy pırnal kömürü hizmeti boy anlaşma fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını ölçmek tayyibe seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti koymak hesabına here değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve kaynak kişi ı oto servisimizden filtre değişimine elverişli mülti karşılaştırma derecesi göç kâin partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya halk bilimi masraflarından doğurmak için

-Filtre nin yeküm günkü performansına kavuşması için

-En anlaşma fiyatlarla partikül temizliği hizmeti gidermek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kati hal hatırlamak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi bi- ve

-Ücretsiz engebe tespiti ve tutnuk özgü sıcağı sıcağına bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri ilig aşamada doğal temizlense de ilerleyici aşamada bunda olumsal olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi lâmı cimi yok ve garantili tek tahlil etmek karşı işaret doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bu iş sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini en rasyonel fiyatlarla almak mütedair firmamıza takkadak başvurabilir, aracınızı sıra günkü performansında arz endamsız sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *